aranżacja wnętrz

Perfect Home - aranżacja wnętrz.

To my - tak działamy!
Krok 1: Projekt

Nie masz pomysłu na urządzenie wnętrza mieszkania/domu/firmy? Specjalnie dla Ciebie stworzymy indywidualny projekt aranżacji wnętrz perfekcyjnie dostosowany do Twoich potrzeb. Na podstawie dokumentów projektowych, oględzin wnętrza, oraz Formularza Potrzeb i Gustów, który wypełnia Klient, stworzymy wizualizacyjną wersję projektu w formie cyfrowej i papierowej. 

Krok 2: Nadzór nad wykonaniem 

Chcesz mieć pewność, że wykonanie będzie takie jak trzeba? Obawiasz się, że nie znajdziesz czasu, aby wiernie oddać założenia projektu, dobierając odpowiednie kolory materiałów? Na podstawie projektu, który stworzymy, krok po kroku dobierzemy materiały, tak, aby projekt znalazł pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Współpracując z ekipą remontową i Klientem zadbamy o stworzenie wymarzonego wnętrza zgodnie z potrzebami i gustami. 

Krok 3: Dobór detali

Zależy Ci na tym, aby każdy detal był perfekcyjnie dobrany? 
Po zakończeniu remontu możemy zadbać, aby każdy element aranżacji wnętrza był zgodny z projektem i Twoim gustem. Niejednokrotnie trudno nam sobie wyobrazić, jak wiele może zyskać wnętrze naszego domu, dzięki odpowiednio dobranym meblom, dodatkom, gadżetom. Tworzą one jego klimat, oddając indywidualny gust i smak Gospodarzy. 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Copyright © 2011 | Perfect Home | All rights reserved.